Parafia w Bierzgłowie

PILNE!

ZMARŁ ŚP. KS. PRAŁ. MARIAN SZAŃCA

W niedzielny wieczór 29 lipca zmarł w 80 roku życia i 21 roku kapłaństwa śp. ks. prał. Marian Szańca, emerytowany proboszcz parafii p.w. Świętego Walentego w Łążynie, w dekanacie bierzgłowskim.

Msza Święta żałobna pod przewodnictwem ks. bpa Wiesława Śmigla (bez wprowadzenia ciała) będzie sprawowana w kościele parafialnym p.w. Świętego Walentego w Łążynie dnia 2 sierpnia 2018 roku (czwartek) o godz. 17.00.

Uroczystości pogrzebowe pod przewodnictwem ks. bpa Józefa Szamockiego odbędą się w piątek, 3 sierpnia 2018 roku o godz. 11.00 w kościele parafialnym p.w. Świętego Antoniego Marii Zaccarii, ul. Jana III Sobieskiego 15 w Warszawie.

Ciało zostanie złożone na pobliskim Cmentarzu Czerniakowskim przy ul. Powsińskiej 44/46 w Warszawie.

Polecajmy zmarłego Kapłana Bożemu Miłosierdziu.

W związku z pogrzebem kapłana z naszego dekanatu odwołujemy w Bierzgłowie Mszę św. w czwartek 2 sierpnia o godz. 17.00 i zachęcamy do udziału we Mszy św. żałobnej w Łążynie.

Ze względu na wyjazd na pogrzeb do Warszawy przenosimy obchód chorych z Pierwszego Piątku 3 sierpnia na następny piątek 10 sierpnia oraz odwołujemy Mszę św. 3 sierpnia o godz. 17.00 i adorację.

Sytuacja jest wyjątkowa, prosimy o zrozumienie i wybaczenie.