V NIEDZIELA ZWYKŁA - 4 lutego 2018 r.

1. W następną niedzielę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – uroczyste obchody XXVI Światowego Dnia Chorego. Msza św. o godz. 1230 w Łubiance, podczas której będziemy udzielali sakramentu namaszczenia chorych. Będzie okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. W tym roku po Mszy św. na ciepły poczęstunek zapraszamy do świetlicy w Zamku Bierzgłowskim. W świetlicy będzie możliwość porozmawiania oraz występy artystyczne. Proszę rodziny o dowiezienie chorych do kościoła oraz o pomoc chorym. Spod kościoła będzie podstawiony busik.

V NIEDZIELA  ZWYKŁA (4.02.2018)

810 + Aleksandra Palmąkę

945 + Adama Mazerskiego

1100 + Natalię, Jakuba Romanowskich, Rozalię, Czesława Lenczewskich

koncelebra + Bolesława w II rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny

Biernackich i Gruszków

(Msza w Łubiance) 1230 + Bożenę Zalewską

koncelebra – dziękczynna w 30 rocz. ur. Jakuba i Szymona

poniedziałek   1700  - wolna

wtorek            1700 + Albina, Febronię Jaworską, zm. z rodziny Jaworskich

środa              1700  - wolna

czwartek        1700  - wolna

piątek             1700 + Kazimierza Mazerskiego w XVII rocz. śm.

1830nauka przed chrztem

sobota             830 + Bronisławę, Jana Lisińskich, Jakuba, Rozalię Kasprowicz

(chrzest)         1300o błogosławieństwo dla dziecka i rodziców

VI NIEDZIELA ZWYKŁA (11.02. - NMP z Lourdes - XXVI Światowy Dzień

Chorego)        810 + Zygmunta Stec

945 + Bogumiłę w II rocz. śm. i Dawida Słabisz

1100 + Edwarda Tarczykowskiego w XIX rocz. śmierci

koncelebra – dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Franciszka i 56 rocznicę

ślubu Franciszka i Benedykty

(Msza w Łubiance) 1230 + Janinę, Piotra i Czesława Okoń

koncelebra + Kazimierę Bąk w I rocz. śm. i Jana Bąka w VI rocz. śm.

3. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowego kościoła, przekazywane w zakrystii, w biurze i na specjalne konto. Cegiełki można nabywać w zakrystii lub biurze. Przypominam, że następna niedziela to druga niedziela miesiąca – kolekta budowlana na nowy kościół. Polecam ofiarności Parafian. Dziękuję za ofiary na sprzątanie i ogrzewanie kościoła.

4. Bóg zapłać za pomoc w uprzątnięciu żłóbka i dekoracji świątecznych w kościołach w Bierzgłowie i w Łubiance.

5. U ministrantów przed kościołem otrzymamy lutowy numer Głosu Parafii. W numerze znajdziemy między innymi podsumowanie kolęd.

6. Od 1.03 rusza w Bierzgłowie Dzienny Dom Pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych. Informacji o możliwości zgłoszenia dla osób zainteresowanych udziela GOPS w Łubiance, ul. Toruńska 97.

7. Zmarła śp. Nikola Anna Nowak, dziesięciodniowy niemowlak. Pogrzeb został odprawiony w środę.  Zmarła śp. Teresa Cieślewicz, l. 82 z Łubianki. Przez rok odwiedzaliśmy ją w Pierwsze Piątki miesiąca. Pogrzeb odprawimy w poniedziałek, o godz. 12.00 wyprowadzenie z kostnicy. Dobry Jezu…