IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 28 styczeń 2018 r.

1. Dziś po sumie zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie odbywa się przed świętem Matki Bożej Gromnicznej, kiedy to poświęcimy dzieciom gromnice. Zapraszam matki i ojców.

2. Dziś pięć minut przed Mszą św. w Łubiance o godz. 1225 zapraszam na Świąteczne granie i śpiewanie dzieci ze szkoły podstawowej w Łubiance pod kierunkiem Teresy Głębockiej. Mszę św. rozpoczniemy zaraz po koncercie z małym opóźnieniem.

3. Pierwszy Czwartek po Mszy św. spotkanie grupy Pięć minut, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji budowy kościoła.

4. W piątek 2 lutego święto MB Gromnicznej. Msza św. rano o godz. 830 i wieczorem o 1700. Na obu Mszach św. poświęcenie gromnic. Proszę o przyniesienie gromnic. Na Mszy wieczornej poświęcenie gromnic dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św.

5. W I Piątek obchód chorych będzie opóźniony ze względu na otwarcie szkoły po gruntownych remontach. Zaczniemy od godz. 1100. Od godz. 1600 do 1700 spowiedź pierwszopiątkowa. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi.

6. W sobotę po Mszy św. błogosławieństwa św. Błażeja przeciwko chorobom gardła.

7. W niedzielę 11.02. organizujemy parafialne obchody XXVI Światowego Dnia Chorego. Msza św. o godz. 1230 w Łubiance, podczas której będziemy udzielali sakramentu chorych. W tym roku na poczęstunek zapraszamy do świetlicy w Zamku Bierzgłowskim.

IV NIEDZIELA  ZWYKŁA (28.01.2018)

810 + Klemensa Ordona w rocz. śm. i Felicję Gawor

945 + Stanisława Marcinkowskiego (gregoriańska 29)

1100 + Antoniego Machnickiego, Kazimierza i Adama Mazerskich

(Msza w Łubiance) 1230 + Emmę Janowską

(koncelebra) - o szczęśliwy przebieg operacji dla Anny

poniedziałek 1700 + Stanisława Marcinkowskiego (gregoriańska 30)

wtorek            830 – za Parafian

środa              1700 - wolna

czwartek        1700 - wolna

piątek (2.02.- OFIAROWANIE PAŃSKIE, XXI Dzień Życia Konsekrowanego)

830 + Józefa, Mariannę Rudzkich i zmarłych z rodziny

1700 – za osoby konsekrowane

koncelebra – o zdrowie dla Agatki i siły la jej rodziców

Na Mszach św. zbiórka na klasztory kontemplacyjne, dla Klasztoru Sióstr

Karmelitanek w Łasinie.

sobota (św. Błażeja)  830 + Jana Drążelę w XX rocz. śm., Jana i Romana

V NIEDZIELA  ZWYKŁA (4.02.2018)

810 + Aleksandra Palmąkę

945 + Adama Mazerskiego

1100 + Natalię, Jakuba Romanowskich, Rozalię, Czesława Lenczewskich

(Msza w Łubiance) 1230 + Bożenę Zalewską

koncelebra – dziękczynna w 30 rocz. ur. Jakuba i Szymona

9. W sobotę uprzątamy żłóbek i choinki. Proszę do pomocy od godz. 1000. Jeszcze raz dziękuję za ofiarowanie choinek, za ruchomy żłóbek, za pracę na większą chwałę Bożą.

10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła, przekazywane w zakrystii lub w biurze i te na specjalne konto. Dziękuję za ofiary na sprzątanie i ogrzewanie kościoła.

11. W zakrystii można nabyć książkę W klepsydrze pamięci ks. Rajmunda Ponczka.